Hit Handlu 2017 dla Profi

Wielkopolski pasztet z drobiem firmowy marki Profi zwyciężył w tegorocznej edycji konkursu Hit Handlu  na najlepiej sprzedający się produkt w kategorii Pasztety. Zwycięzców w konkursie wybrali detaliści – czytelnicy „Handlu”, którzy w sondzie telefonicznej wskazali najlepiej sprzedające się w ich sklepach produkty w 83. kategoriach. W 16. edycji konkursu Hit Handlu, zwycięskie produkty wskazało w sondzie ponad 1000 detalistów.

To już czwarta nagroda Hit Handlu dla Wielkopolskiego pasztetu z drobiem firmowego. Konsumenci co roku doceniają jego smak, wysoki standard produkcji oraz przyjazną cenę.

Informacje o produkcie:

Wielkopolski pasztet Profi to sztandarowy produkt firmy Profi i lider sprzedaży niezmiennie od ponad dwudziestu lat. Profi jako pierwsza firma na polskim rynku wprowadziła innowacyjne opakowania – puszki aluminiowe, dzięki którym pasztet zachowuje świeżość i pełne walory smakowe. Wielkopolski pasztet Profi to laureat wielu nagród w tym m.in. Hit Handlu 2014,2015, 2016 i 2017 na najlepiej sprzedający się produkt w kategorii Pasztety oraz laureat nagrody konsumenckiej Produkt Roku 2016. Nowoczesna technologia produkcyjna, bezpieczne opakowania oraz liczne nagrody i wyróżnienia sprawiają, że Profi to marka pasztetu najczęściej wybierana przez konsumentów.

W gamie Wielkopolskich pasztetów Profi znajdują się także:

Wielkopolski pasztet z drobiem z indykiem, Wielkopolski pasztet z drobiem z pomidorami, Wielkopolski pasztet z drobiem z papryką, Wielkopolski pasztet z drobiem z pieczarkami, Wielkopolski pasztet z drobiem z koperkiem, Wielkopolski pasztet z drobiem z zielonym pieprzem, Wielkopolski pasztet z drobiem z czosnkiem, Wielkopolski pasztet z drobiem ze szczypiorkiem, Wielkopolski pasztet z drobiem z suszonymi pomidorami i bazylią, Wielkopolski pasztet z drobiem i cebulką, Wielkopolski pasztet z drobiem pikantny, Wielkopolski pasztet z gęsią, Wielkopolski pasztet drobiowy z błonnikiem, a od niedawna również trzy nowe smaki: Wielkopolski Pasztet z drobiem i czarnuszką, Wielkopolski Pasztet z drobiem i chrzanem, Wielkopolski Pasztet z drobiem oliwkami i kaparami.

Więcej na www.profi.pl