JAKOŚĆ ROKU® 2016 dla Wielkopolskiej Wytwórni Żywności PROFI

Laureaci Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU®  2016 to przedsiębiorcy, którzy stawiają na tworzenie wysokiej jakości produktów i usług, realizują innowacyjne i ekologiczne projekty oraz wdrażają nowatorskie rozwiązania. Nie boją się ryzyka przy podejmowaniu nowych wyzwań i rozwijają się. Tym, co ich charakteryzuje jest świadomość potrzeby ciągłego doskonalenia w jakości, co stanowi podstawę rynkowego sukcesu.

O nagrodzonych produktach Profi

Zupy tradycyjne

Profi oferuje na rynku 21 gotowych do spożycia zup w smakach najbardziej ulubionych przez Polaków. Obok tradycyjnej pomidorowej, ogórkowej, grochowej czy żurku, w 2016 roku do sklepowej półki dołączyły nowości tj. zupy owocowe oraz barszcz czerwony. Wszystkie zupy w tej kategorii zamknięte są w nowoczesnym, wygodnym i bezpiecznym opakowaniu typu doy-pack. Firma Profi jako pierwsza wprowadziła na rynku zup tego typu opakowania, które gwarantują bezpieczeństwo i dobry smak produktów. Lekkie i poręczne torebki szybko wyparły ciężkie i niewygodne słoiki szklane. Dla konsumentów duże znaczenie ma dziś fakt, że firma Profi jest w 100% polską firmą, a przy produkcji zup współpracuje głównie z polskimi dostawcami.

Zupy chłodzone

„Moje odkrycie” to kulinarna wariacja powszechnie znanych zup kuchni polskiej. Dzięki połączeniu tradycyjnych przepisów z elementami kuchni świata, w postaci oryginalnych dodatków, powstała nowa linia zup w zaskakujących smakach: ze świeżych pomidorów z lubczykiem, krem z czerwonej papryki z mozzarellą, ogórkowa z batatami, krem z białych warzyw z łososiem oraz krem pieczarkowy z czarnuszką i żurek z białą kiełbasą i grzybami. Bazą wszystkich zup są świeże polskie warzywa oraz oryginalne dodatki takie jak m.in.: słodkie w smaku bataty, nasiona czarnuszki, ser mozzarella czy zielony lubczyk. Zupy nie zawierają konserwantów, sztucznych barwników i polepszaczy smaków. W 100 % naturalne. Linia „Moje odkrycie” będzie sukcesywnie rozszerzana. Zupy zamknięte zostały w wygodnym, jednorazowym, pojemniku. To doskonałe rozwiązanie dla osób, szukających szybkiej, zdrowej przekąski w ciągu dnia. Wystarczy podgrzać i posiłek gotowy. Wszystkie zupy są niskokaloryczne, dlatego szczególnie polecane są osobom stosującą dietę redukcyjną.

 

O Profi:

Wielkopolska Wytwórnia Żywności PROFI to czołowy na polskim rynku producent żywności. To znana i popularna marka, zbudowana w całości na polskim kapitale. Czerpiąc z ponad dwudziestoletniego doświadczenia w produkcji żywności, przygotowuje gotowe do spożycia, wysokiej jakości dania, których wyjątkowy smak zamykany jest w wygodnych i bezpiecznych opakowaniach. Nowoczesna technologia produkcyjna, niezawodna jakość produktów, a także liczne nagrody rynkowe sprawiają, że Profi cieszy się dużym zaufaniem i uznaniem konsumentów w Polsce i za granicą. Więcej informacji na stronie www.profi.pl i www.kochamzupy.pl. Zobacz też film o ludziach Profi: https://www.youtube.com/watch?v=aH11a2b2nPc.