Nowe zupy chłodzone „Moje odkrycie” na tegoroczne lato!

Zupy „Moje odkrycie” to produkty chłodzone, gotowe do spożycia, 100 % naturalne, bez konserwantów, bez barwników i bez glutenu. Idealne dla osób dbających o linię ze względu na niską kaloryczność. Waga produktu 330 g. Sugerowana cena detaliczna: 4,99 zł. Temperatura przechowywania: od +2°C do +7°C. http://profi.pl/swieze-zupy/

 

Krem ze świeżego ogórka z koperkiem
Łagodny w swej naturze, smukły i świeży ogórek w modnej koperkowej grzywce sprawi, że zakochasz się od pierwszego posmakowania. Miska zupy stanowi 1 z 5 zalecanych dziennych porcji warzyw i owoców. Produkt bezglutenowy, odpowiedni dla wegetarian.
Krem z czerwonych buraków z miętą 

Słodka natura buraka uzupełniona miętą o wyrazistym charakterze. Tak dobrana para wprawi w zachwyt każdego smakosza! Miska zupy stanowi 1 z 5 zalecanych dziennych porcji warzyw i owoców. Produkt bezglutenowy odpowiedni dla wegetarian.   Pozostałe smaki w linii zup Moje odkrycie:

 

  • zupa ze świeżych pomidorów z lubczykiem,
  • zupa krem z czerwonej papryki z mozzarellą,
  • zupa ogórkowa z batatami,
  • zupa krem pieczarkowy z czarnuszką,
  • zupa krem z białych warzyw z wędzonym łososiem,
  • żurek z białą kiełbasą i grzybami leśnymi,
  • Zupa krem z marchewki z pomarańczą,
  • Zupa krem z zielonych warzyw z jarmużem.


Linia zup Moje odkrycie:

To kulinarna wariacja powszechnie znanych zup kuchni polskiej. Dzięki połączeniu tradycyjnych przepisów z elementami kuchni świata, w postaci oryginalnych dodatków nowa linia zup zaskakuje oryginalnymi smakami. Bazą zup są świeże polskie warzywa oraz oryginalne dodatki takie jak m.in.: słodkie w smaku bataty, nasiona czarnuszki, ser mozzarella, zielony lubczyk, łosoś czy leśne grzyby w żurku. Zupy nie zawierają konserwantów, sztucznych barwników i polepszaczy smaków. Zamknięte są w wygodnym, jednorazowym, pojemniku i stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób, szukających szybkiej, zdrowej przekąski w ciągu dnia. Wystarczy podgrzać i posiłek gotowy. Wszystkie zupy są niskokaloryczne, dlatego szczególnie polecane są osobom stosującym dietę redukcyjną.

Daj się zabrać w kulinarną podróż już dziś!
Odkrywaj swoje ulubione smaki w ofercie świeżych zup chłodzonych Profi!

Profi:
Wielkopolska Wytwórnia Żywności Profi to czołowy na polskim rynku producent żywności. To znana i popularna marka, zbudowana w całości na polskim kapitale. Czerpiąc z ponad dwudziestoletniego doświadczenia w produkcji żywności, przygotowuje gotowe do spożycia, wysokiej jakości dania, których wyjątkowy smak zamykany jest w wygodnych i bezpiecznych opakowaniach. Nowoczesna technologia produkcyjna, niezawodna jakość produktów, a także liczne nagrody rynkowe sprawiają, że Profi cieszy się dużym zaufaniem i uznaniem konsumentów w Polsce i za granicą. Więcej informacji na stronie www.profi.pl i www.kochamzupy.pl. Zobacz film:https://www.youtube.com/watch?v=aH11a2b2nPc.

Teraz na wakacje Profi poleca swoje zupy i pasztety! Zabierz ze sobą w podróż produkty, które nie wymagają lodówki i zyskaj więcej czasu dla siebie!  Dowiedz się więcej na http://profi.pl/pasztety/#pasztety-wielkopolskie
oraz http://profi.pl/zupy/#zupy-gotowe.