Nowość Profi – zupa krem z marchwi z pomarańczą i krem z zielonych warzyw z jarmużem

Zupa krem z zielonych warzyw z jarmużem:

to idealna propozycja na wartościowy, ale jednocześnie lekki posiłek. Warzywa koloru zielonego są niskokaloryczne, zawierają witaminy oraz wzmacniają nasz organizm. Jarmuż to jedna z najstarszych odmian kapusty: jako roślina nie tylko jadalna, ale również ozdobna, uprawiana była już w starożytności. Ciekawostką jest, że warzywo to jest odporne na przymrozki i  potrzebuje kilkustopniowego mrozu dla polepszenia walorów smakowych.

Zupa krem z marchewki z pomarańczą:

Połączenie słodkiej marchwi z dojrzałą na słońcu pomarańczą. Ten subtelny, delikatny smak przenosi w nieznane dotychczas doznania kulinarne. Popularna na całym świecie marchew stanowi podstawę zdrowej diety. Mówi się, że ze względu na olbrzymią moc właściwości zdrowotnych, marchew powinna być sprzedawana w aptekach.

Zupy to produkty chłodzone, gotowe do spożycia, 100 % naturalne, bez konserwantów, bez barwników i bez glutenu. Idealne dla osób dbających o linię ze względu na niska kaloryczność. Waga produktu 330 g. Sugerowana cena detaliczna: 4,99 zł. Temperatura przechowywania: od +2°C do +7°C. Sprawdź http://profi.pl/swieze-zupy/

 

Pozostałe smaki w linii zup Moje odkrycie:
zupa ze świeżych pomidorów z lubczykiem,
zupa krem z czerwonej papryki z mozzarellą,
zupa ogórkowa z batatami,
zupa krem pieczarkowy z czarnuszką,
zupa krem z białych warzyw z wędzonym łososiem,
żurek z białą kiełbasą i grzybami leśnymi.

Linia zup Moje odkrycie:

To kulinarna wariacja powszechnie znanych zup kuchni polskiej. Dzięki połączeniu tradycyjnych przepisów z elementami kuchni świata, w postaci oryginalnych dodatków nowa linia zup zaskakuje oryginalnymi smakami. Bazą zup są świeże polskie warzywa oraz oryginalne dodatki takie jak m.in.: słodkie w smaku bataty, nasiona czarnuszki, ser mozzarella, zielony lubczyk, łosoś czy leśne grzyby w żurku. Zupy nie zawierają konserwantów, sztucznych barwników i polepszaczy smaków. Zamknięte są w wygodnym, jednorazowym, pojemniku i stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób, szukających szybkiej, zdrowej przekąski w ciągu dnia. Wystarczy podgrzać i posiłek gotowy. Wszystkie zupy są niskokaloryczne, dlatego szczególnie polecane są osobom stosującym dietę redukcyjną.

Daj się zabrać w kulinarną podróż już dziś!
Odkrywaj swoje ulubione smaki w ofercie świeżych zup chłodzonych Profi!

Profi:
Wielkopolska Wytwórnia Żywności Profi to czołowy na polskim rynku producent żywności. To znana i popularna marka, zbudowana w całości na polskim kapitale. Czerpiąc z ponad dwudziestoletniego doświadczenia w produkcji żywności, przygotowuje gotowe do spożycia, wysokiej jakości dania, których wyjątkowy smak zamykany jest w wygodnych i bezpiecznych opakowaniach. Nowoczesna technologia produkcyjna, niezawodna jakość produktów, a także liczne nagrody rynkowe sprawiają, że Profi cieszy się dużym zaufaniem i uznaniem konsumentów w Polsce i za granicą. Więcej informacji na stronie www.profi.pl i www.kochamzupy.pl. Zobacz film:https://www.youtube.com/watch?v=aH11a2b2nPc.

Teraz na wakacje Profi poleca swoje zupy i pasztety! Zabierz ze sobą w podróż produkty, które nie wymagają lodówki. Zyskaj więcej czasu dla siebie!  Dowiedz się więcej na http://profi.pl/pasztety/#pasztety-wielkopolskie
oraz http://profi.pl/zupy/#zupy-gotowe.