Nowość w kategorii Moje odkrycie Profi

Makaron w sosie bazyliowym z czarnymi oliwkami, przełamany wyrazistym serem cheddar, a może bogata w błonnik
i witaminy sałatka na bazie kaszy perłowej z kurczakiem i suszonymi pomidorami? Wybierz swój smak i daj się zabrać
w kulinarną podróż już dziś!

Nowość – sałatki Moje odkrycie to idealna propozycja na zdrowy i szybki lunch, bez glutaminianu monosodowego i bez barwników. Tylko 100 % najlepszych składników.

Nowość – Sałatka z kaszą perłową, kurczakiem i suszonymi pomidorami
Bogata w błonnik i witaminy kasza perłowa w połączeniu z kurczakiem i suszonymi pomidorami to idealna propozycja na lunch. Pomidory poddane suszeniu zwiększają zawartość składników odżywczych, zyskując przy tym oryginalny smak i aromat. 100 % najlepszych składników. Bez glutaminianu monosodowego, bez barwników. Opakowanie 150 g.

Nowość – Sałatka z makaronem, serem cheddar i bazylią
Makaron w sosie bazyliowym z czarnymi oliwkami, przełamany wyrazistym serem cheddar tworzą ciekawą kompozycję o wyrazistym smaku. Bazylia to niezastąpiony składnik prawie wszystkich dań kuchni śródziemnomorskie. Ta aromatyczna sałatka polecana jest szczególnie dla wegetarian. 100 % najlepszych składników. Bez glutaminianu monosodowego, bez barwników. Opakowanie 150 g.

Produkt świeży. Gotowy do spożycia. Bez glutaminianu monosodowego. W 100% najlepsze składniki.
Sugerowana cena detaliczna: 4,49 zł. Temperatura przechowywania: od +2°C do +7°C.
Odkryj swój ulubiony smak ofercie świeżych sałatek Profi. Sprawdź www.profi.pl/swieze-salatki/

Linia Moje odkrycie:

Sałatki „Moje odkrycie” to połączenie tradycyjnych polskich smaków z elementami kuchni świata. Dzięki odważnym kombinacjom składników i smaków Profi stworzyło nowe kulinarne odkrycie. Bazą sałatek, w zależności od rodzaju, są różnego rodzaju makarony i kasze, świeże polskie warzywa oraz oryginalne dodatki takie jak m.in.: grzyby mun, pędy bambusa, żurawina, ciecierzyca, rodzynki czy suszone pomidory. Sałatki zamknięte są w wygodnym, jednorazowym, pojemniku, co pozwala na spożycie bezpośrednio po zakupie w pracy, szkole, czy podróży. Doskonałe rozwiązanie dla osób, szukających szybkiej i zdrowej przekąski w ciągu dnia.

Pozostałe smaki sałatek Profi w linii „Moje odkrycie”:
sałatkę z makaronem, tuńczykiem i czarnymi oliwkami,
sałatkę z makaronem orzo, kurczakiem i koperkiem,
sałatkę z makaronem orientalnym, pędami bambusa i grzybami mun,
sałatkę z kaszą kuskus, ciecierzycą, rodzynkami i żurawiną.

Profi:
Wielkopolska Wytwórnia Żywności PROFI to czołowy na polskim rynku producent żywności. To znana i popularna marka, zbudowana w całości na polskim kapitale. Czerpiąc z ponad dwudziestoletniego doświadczenia w produkcji żywności, przygotowuje gotowe do spożycia, wysokiej jakości dania, których wyjątkowy smak zamykany jest w wygodnych i bezpiecznych opakowaniach. Nowoczesna technologia produkcyjna, niezawodna jakość produktów, a także liczne nagrody rynkowe sprawiają, że Profi cieszy się dużym zaufaniem i uznaniem konsumentów w Polsce i za granicą. Więcej informacji na stronie www.profi.pl i www.kochamzupy.pl. Zobacz film:https://www.youtube.com/watch?v=aH11a2b2nPc.