Poczuj świeżość lata! Odkryj nowe chłodniki owocowe „Moje odkrycie” Profi

Pierwsze na rynku gotowe do spożycia świeże chłodniki owocowe nawiązują do tradycji jadania zup owocowych w Polsce. Ze względu na słodki i pyszny smak owoców, chłodniki przypadną do gustu dzieciom jak i dorosłym smakoszom owocowych zup. Przygotowane zostały z naturalnie dojrzewających owoców, nie zawierają konserwantów ani barwników. Doskonale nasycą, ugaszą pragnienie i ochłodzą w upalne letnie dni.

Chłodniki to produkty świeże, gotowe do spożycia. Produkt 100 % naturalny, bez konserwantów, bez barwników. Idealny dla osób dbających o linię. Waga produktu 330 g. Sugerowana cena detaliczna: 4,99 zł. Temperatura przechowywania: od +2°C do +7°C.


Chłodnik wiśniowy z makaronem

Harmonijny duet orzeźwiających lekkich wiśni i pożywnego makaronu to chłodna słodycz lata zamknięta w wygodnym opakowaniu i idealna propozycja dla spragnionych prawdziwego smaku owocowej zupy.


Chłodnik z owocami leśnymi i płatkami orkiszowymi

Orzeźwiająca kombinacja słodkich owoców leśnych z dodatkiem odżywczych płatków orkiszowych. Odkryj wielką moc małych owoców i ciesz się harmonijnym smakiem tej wyjątkowej zupy owocowej.

 

Linia zup Moje odkrycie:

To kulinarna wariacja powszechnie znanych zup kuchni polskiej. Dzięki połączeniu tradycyjnych przepisów z elementami kuchni świata, w postaci oryginalnych dodatków nowa linia zup zaskakuje oryginalnymi smakami. Zupy nie zawierają konserwantów, sztucznych barwników i polepszaczy smaków. Zamknięte są w wygodnym, jednorazowym, pojemniku i stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób, szukających szybkiej, zdrowej przekąski w ciągu dnia. Wystarczy podgrzać i posiłek gotowy. Wszystkie zupy są niskokaloryczne, dlatego szczególnie polecane są osobom stosującym dietę redukcyjną. Sprawdź http://profi.pl/swieze-zupy/

Daj się zabrać w kulinarną podróż już dziś!
Odkrywaj swoje ulubione smaki w ofercie zup chłodzonych Profi!

 

Profi:
Wielkopolska Wytwórnia Żywności Profi to czołowy na polskim rynku producent żywności. To znana i popularna marka, zbudowana w całości na polskim kapitale. Czerpiąc z ponad dwudziestoletniego doświadczenia w produkcji żywności, przygotowuje gotowe do spożycia, wysokiej jakości dania, których wyjątkowy smak zamykany jest w wygodnych i bezpiecznych opakowaniach. Nowoczesna technologia produkcyjna, niezawodna jakość produktów, a także liczne nagrody rynkowe sprawiają, że Profi cieszy się dużym zaufaniem i uznaniem konsumentów w Polsce i za granicą. Więcej szukaj na  www.profi.pl i www.kochamzupy.pl, https://www.youtube.com/watch?v=aH11a2b2nPc.

Teraz na wakacje Profi poleca swoje zupy i pasztety! Zabierz ze sobą w podróż produkty, które nie wymagają lodówki. Zyskaj więcej czasu dla siebie!  Dowiedz się więcej na http://profi.pl/pasztety/#pasztety-wielkopolskie
oraz http://profi.pl/zupy/#zupy-gotowe.