Zupa krem z żółtych warzyw z pestkami dyni – lipcowa nowość Profi w kategorii zup chłodzonych „Moje odkrycie”

Krem z żółtych warzyw z pestkami dyni

Aksamitny krem z delikatnych dojrzałych żółtych warzyw harmonijnie kontrastuje z chrupiącymi pestkami dyni. To idealna zupa na szybką poprawę nastroju. Miska zupy stanowi 1 z 5 zalecanych dziennych porcji warzyw i owoców. Produkt bezglutenowy, odpowiedni dla wegetarian.

Czy wiesz, że żółte warzywa to witalność i energia. Działają na organizm antystresowo, pobudzają do działania, poprawiają nastrój i naturalnie rozweselają!

Zupy „Moje odkrycie” to produkty chłodzone, gotowe do spożycia, 100 % naturalne, bez konserwantów, bez barwników i bez glutenu. Idealne dla osób dbających o linię ze względu na niską kaloryczność. Waga produktu 330 g. Sugerowana cena detaliczna: 4,99 zł. Temperatura przechowywania: od +2°C do +7°C. http://profi.pl/swieze-zupy/

Pozostałe smaki zup w linii Moje odkrycie:

  • zupa ze świeżych pomidorów z lubczykiem,
  • zupa krem z czerwonej papryki z mozzarellą,
  • zupa ogórkowa z batatami,
  • zupa krem pieczarkowy z czarnuszką,
  • zupa krem z białych warzyw z wędzonym łososiem,
  • żurek z białą kiełbasą i grzybami leśnymi,
  • zupa krem z marchewki z pomarańczą,
  • zupa krem z zielonych warzyw z jarmużem,
  • zupa krem ze świeżego ogórka z koperkiem,
  • zupa krem ze świeżych buraków

Linia zup Moje odkrycie:

To kulinarna wariacja powszechnie znanych zup kuchni polskiej. Dzięki połączeniu tradycyjnych przepisów z elementami kuchni świata, w postaci oryginalnych dodatków nowa linia zup zaskakuje oryginalnymi smakami. Bazą zup są świeże polskie warzywa oraz oryginalne dodatki takie jak m.in.: słodkie w smaku bataty, nasiona czarnuszki, ser mozzarella, zielony lubczyk, łosoś czy leśne grzyby w żurku. Zupy nie zawierają konserwantów, sztucznych barwników i polepszaczy smaków. Zamknięte są w wygodnym, jednorazowym, pojemniku i stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób, szukających szybkiej, zdrowej przekąski w ciągu dnia. Wystarczy podgrzać i posiłek gotowy. Wszystkie zupy są niskokaloryczne, dlatego szczególnie polecane są osobom stosującym dietę redukcyjną.

Daj się zabrać w kulinarną podróż już dziś!
Odkrywaj swoje ulubione smaki w ofercie świeżych zup chłodzonych Profi!

Profi:
Wielkopolska Wytwórnia Żywności Profi to czołowy na polskim rynku producent żywności. To znana i popularna marka, zbudowana w całości na polskim kapitale. Czerpiąc z ponad dwudziestoletniego doświadczenia w produkcji żywności, przygotowuje gotowe do spożycia, wysokiej jakości dania, których wyjątkowy smak zamykany jest w wygodnych i bezpiecznych opakowaniach. Nowoczesna technologia produkcyjna, niezawodna jakość produktów, a także liczne nagrody rynkowe sprawiają, że Profi cieszy się dużym zaufaniem i uznaniem konsumentów w Polsce i za granicą. Więcej informacji na stronie www.profi.pl i www.kochamzupy.pl. Zobacz film:https://www.youtube.com/watch?v=aH11a2b2nPc.

Teraz na wakacje Profi poleca swoje zupy i pasztety! Zabierz ze sobą w podróż produkty, które nie wymagają lodówki. Zyskaj więcej czasu dla siebie!  Dowiedz się więcej na http://profi.pl/pasztety/#pasztety-wielkopolskie oraz http://profi.pl/zupy/#zupy-gotowe.