Dlaczego PROFI?

Polskość i tradycja

Firma Profi powstała w 1993 roku i zbudowana jest w całości na polskim kapitale. Dziś, z sukcesem wykorzystuje ponad dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji smacznej żywności. Liczne nagrody i wyróżnienia sprawiają, że produkty tej marki zdobywają zaufanie i uznanie wśród konsumentów w Polsce i za granicą.

Świeże składniki, lokalne warzywa

Od ponad 20 lat realizujemy misję produkowania żywności smacznej i wielokrotnie nagradzanej jakości, dlatego używamy składników pozyskanych od najlepszych producentów mięs, jaj oraz warzyw. Stosujemy starannie wyselekcjonowane surowce oraz dodatki, a trwałość naszych produktów zapewnia obróbka termiczna.

Nagrody

Z dumą przyznajemy, że działalność naszej firmy spotyka się z uznaniem zarówno klientów, jak i ekspertów rynkowych, czego odzwierciedleniem są liczne nagrody, które otrzymujemy.

Nowoczesne standardy

Jesteśmy firmą innowacyjną. Dzięki inwestycjom w kapitał ludzki, nowoczesny park maszynowy i infrastrukturę, a także dzięki kreatywności i stawianiu na nowoczesne rozwiązania, dynamicznie rozwijamy się z roku na rok. Posiadamy wdrożony i certyfikowany system ISO 9001 oraz Standardy IFS i BRC. Mamy również uprawnienia do eksportu wyrobów na rynek Stanów Zjednoczonych i Kanady.

Ludzie

Cenimy naszych pracowników. Dostrzegamy ich zaangażowanie oraz pasję, z jaką wykonują swoją pracę na każdym etapie produkcji. Jest to dla nas szczególnie ważne, bo wyznajemy zasadę, że firma to przede wszystkim ludzie. Mamy to szczęście, że możemy pracować z najlepszymi.

Cenimy naszych pracowników

Cenimy naszych pracowników. Dostrzegamy ich zaangażowanie oraz pasję, z jaką wykonują swoją pracę. Jest to dla nas szczególnie ważne, bo wyznajemy zasadę, że firma to przede wszystkim ludzie. Mamy to szczęście, że możemy pracować z najlepszymi, a nasi pracownicy wiążą się z nami na długo.

Napisz do nas