Dlaczego PROFI?

Polskość i tradycja

Firma Profi powstała w 1993 roku. Dziś, z sukcesem wykorzystuje ponad dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji smacznej żywności. Liczne nagrody i wyróżnienia sprawiają, że produkty tej marki zdobywają zaufanie i uznanie wśród konsumentów w Polsce i za granicą.

Świeże składniki, lokalne warzywa

Od ponad 20 lat realizujemy misję produkowania żywności smacznej i wielokrotnie nagradzanej jakości, dlatego używamy składników pozyskanych od najlepszych producentów mięs, jaj oraz warzyw. Stosujemy starannie wyselekcjonowane surowce oraz dodatki, a trwałość naszych produktów zapewnia obróbka termiczna.

Nagrody

Z dumą przyznajemy, że działalność naszej firmy spotyka się z uznaniem zarówno klientów, jak i ekspertów rynkowych, czego odzwierciedleniem są liczne nagrody, które otrzymujemy.

Nowoczesne standardy

Jesteśmy firmą innowacyjną. Dzięki inwestycjom w kapitał ludzki, nowoczesny park maszynowy i infrastrukturę, a także dzięki kreatywności i stawianiu na nowoczesne rozwiązania, dynamicznie rozwijamy się z roku na rok. Posiadamy wdrożony i certyfikowany system ISO 9001 oraz Standardy IFS i BRC. Mamy również uprawnienia do eksportu wyrobów na rynek Stanów Zjednoczonych i Kanady.

Ludzie

Cenimy naszych pracowników. Dostrzegamy ich zaangażowanie oraz pasję, z jaką wykonują swoją pracę na każdym etapie produkcji. Jest to dla nas szczególnie ważne, bo wyznajemy zasadę, że firma to przede wszystkim ludzie. Mamy to szczęście, że możemy pracować z najlepszymi.

Cenimy naszych pracowników

Cenimy naszych pracowników. Dostrzegamy ich zaangażowanie oraz pasję, z jaką wykonują swoją pracę. Jest to dla nas szczególnie ważne, bo wyznajemy zasadę, że firma to przede wszystkim ludzie. Mamy to szczęście, że możemy pracować z najlepszymi, a nasi pracownicy wiążą się z nami na długo.

Napisz do nas

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Profi Sp. z o.o. z siedzibą w Grabowie nad Prosną(63-520) przy ul. Kolejowej 3. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych można się skontaktować pod adresem:odo@profi.pl .Więcej informacji na temat m.in. celów przetwarzania Państwa danych osobowych oraz praw jakie Państwu przysługują można uzyskać na stronie internetowej pod adresem: polityka prywatności .