Asystentka Zarządu

Dodane 3 tygodnie dni temu

Stanowisko: Asystentka Zarządu

Miejsce wykonywania pracy: Profi Sp. z o.o., ul. Kolejowa 3, 63-520 Grabów nad Prosną

Zakres obowiązków:

1. Codzienne prowadzenie sekretariatu
2. Obsługa Gości firmy
3. Obsługa telefonicznych połączeń przychodzących i wychodzących
4. Obsługa poczty elektronicznej
5. Organizowanie spotkań Zarządu, spotkań biznesowych, konferencji, podróży służbowych
6. Tłumaczenie tekstów na potrzeby Zarządu
7. Prowadzenie rejestru poczty wychodzącej i przychodzącej
8. Prowadzenie i zarządzanie dokumentacją spółki
9. Wykonywanie bieżących zadań zlecanych przez Zarząd
10. Zamawianie artykułów biurowych, spożywczych, pieczątek i innych na potrzeby administracji

Wymagania:

1. Wykształcenie wyższe lub licencjat
2. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
3. Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie w stopniu dobrym/bardzo dobrym
4. Dobra organizacja pracy własnej, dokładność, samodzielność
5. Wysoka kultura osobista
6. Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:
1. Możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie
2. Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
3. Możliwość zdobycia nowych doświadczeń i umiejętności

Wymagane dokumenty:

1. Podanie
2. CV

Inne informacje:
– dodatkowych informacji udziela Dział Kadr pod nr tel. (062) 732-11-37,
– dokumenty można składać osobiście lub przesyłać drogą elektroniczną na adres: mkedzia@profi.pl