Elektromechanik

Dodane 1 miesiąc dni temu

Profi Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

poszukuje pracownika na stanowisko: Elektromechanik

Miejsce wykonywania pracy: Profi Sp. z o.o., ul. Kolejowa 3, 63-520 Grabów nad Prosną

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie maszyn do produkcji: składanie, przezbrajanie
  • Remonty maszyn oraz modernizacja
  • Bieżące naprawy mechaniczne oraz elektryczne maszyn
  • Realizacja planu przeglądów i konserwacji
  • Zgłaszanie zauważonych awarii oraz usterek
  • Kalibracja oraz kontrola sprzętu kontrolno-pomiarowego
  • Zgłaszanie zapotrzebowania części zamiennych
  • Praca w systemie 3-zmianowym

Wymagania :

  • Wykształcenie średnie techniczne/zawodowe (elektryk, elektromechanik, automatyk)
  • Co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku elektryka w dziale utrzymania ruchu
  • Znajomość schematów elektrycznych i pneumatycznych
  • Wiedza z zakresu systemów sterowania (automatyki), pneumatyki i mechaniki maszyn produkcyjnych.
  • Świadectwo kwalifikacyjne typu E uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń,

instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji – sieci, urządzenia i instalacje o napięciu 1kV będzie dodatkowym atutem

  • Odpowiedzialność, dokładność, terminowość
  • Duża motywacja i zaangażowanie oraz nastawienie na zdobywanie nowej wiedzy i doświadczeń

Oferujemy:

  • Pracę w profesjonalnym zespole w renomowanej międzynarodowej firmie
  • Stabilność zatrudnienia w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Wymagane dokumenty:

  1. CV

Inne informacje – dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. (062) 732-11-37

Aplikację należy składać w siedzibie firmy lub drogą elektroniczną na adres rekrutacja@profi.pl