Główna księgowa

Dodane 4 tygodnie dni temu

Profi Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

poszukuje pracownika na stanowisko: Główna Księgowa

Miejsce wykonywania pracy: Profi Sp. z o.o., ul. Kolejowa 3, 63-520 Grabów nad Prosną

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie i nadzór ewidencji księgowej firmy zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości i obowiązującymi przepisami prawa
  • Monitorowanie wszystkich księgowo-podatkowych aspektów działalności firmy oraz wsparcie w zakresie rozwiązań podatkowych
  • Odpowiedzialność za terminowe przygotowanie i kontrolę deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT)
  • Przygotowanie sprawozdań finansowych wg MSSF
  • Współpraca z audytorami oraz innymi organizacjami zewnętrznymi (w tym m.in. GUS, NBP)
  • Kontrola prawidłowości transakcji finansowych oraz nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów
  • Aktywne wsparcie w prowadzeniu finansów Spółki
  • Rozwiązywanie problemów podatkowych, księgowych i systemowych
  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe
  • 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych lub uprawnienia biegłego rewidenta będą dodatkowym atutem
  • Dobra, praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office
  • Znajomość systemów klasy ERP
  • Znajomość angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikatywność
  • Systematyczność, dokładność i terminowość

Oferujemy:

  • Pracę w profesjonalnym zespole w renomowanej międzynarodowej firmie
  • Stabilność zatrudnienia w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. (062) 732-11-37

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na rekrutacja@profi.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Profi Sp. z o.o z siedzibą w Grabowie nad Prosną zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Profi Sp. z o.o z siedzibą w Grabowie nad Prosną przy ul. Kolejowej 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.