Księgowa

Dodane 2 miesiące dni temu

Profi Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

poszukuje pracownika na stanowisko: Księgowa

Miejsce wykonywania pracy: Profi Sp. z o.o., ul. Kolejowa 3, 63-520 Grabów nad Prosną

Opis stanowiska:

  • Weryfikowanie dokumentów księgowych
  • Terminowe księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Rozliczanie i uzgadnianie kont księgowych
  • Rozliczanie wydatków i podróży służbowych
  • Udział w zamknięciach miesiąca i zamknięciach rocznych
  • Sporządzanie sprawozdań GUS i NBP

Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, księgowość lub rachunkowość)
  • Co najmniej 5-letni doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i podatkowych jest warunkiem koniecznym
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Odpowiedzialność, dokładność, terminowość
  • Duża motywacja i zaangażowanie oraz nastawienie na zdobywanie nowej wiedzy i doświadczeń

Oferujemy:

  • Pracę w profesjonalnym zespole w renomowanej międzynarodowej firmie
  • Stabilność zatrudnienia w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Wymagane dokumenty:

  1. CV

Inne informacje – dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. (062) 732-11-37

Aplikację należy składać w siedzibie firmy lub drogą elektroniczną na adres rekrutacja@profi.pl