Regionalny Dyrektor Sprzedaży

Dodane 3 tygodnie dni temu

Miejsce wykonywania pracy: Profi Sp. zo.o., ul. Kolejowa 3, 63-520 Grabów nad Prosną

Region: woj. zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie i lubuskie

Zakres obowiązków:

  1. Zarządzanie sprzedażą na podległym regionie i organizacja pracy z Klientami Strategicznymi w celu zapewnienia prawidłowego i efektywnego funkcjonowania sieci Sprzedaży
  2. Kierowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników
  3. Realizacja planów w zakresie sprzedaży, ekspozycji, dystrybucji i dominacji
  4. Prowadzenie negocjacji z klientami
  5. Stała, bieżąca współpraca z klientami z podległego rejonu w zakresie sprzedaży wyrobów oraz działań promocyjnych i reklamowych

Wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe
  2. Dyspozycyjność, komunikatywność, kreatywność
  3. 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży, eksportu w firmach z branży FMCG
  4. Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne porozumiewanie się
  5. Zarządzanie zespołem
  6. Znajomość technik sprzedażowych
  7. Nastawienie na współpracę i inteligencja emocjonalna
  8. Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy własnej
  9. Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  1. Pracę w renomowanej firmie będącej liderem branży FMCG
  2. Możliwość rozwoju
  3. Regularne szkolenia
  4. Możliwość zdobycia doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w firmie, która jest liderem w swojej branży

Wymagane dokumenty:

  1. Podanie
  2. CV

Inne informacje:

– dodatkowych informacji udziela Dział Sprzedaży pod nr tel. (062) 732-11-20 lub też 602290125,

-dokumenty można składać osobiście lub przesyłać drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@profi.pl

  • Administratorem danych osobowych jest Profi Sp. z o.o., ul. Kolejowa 3, 63-520 Grabów nad Prosną
  • Pana/Pani dane osobowe będą wykorzystywane przez w celach:
    1. przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie zgody wyrażonej przez Pana/Panią;
    2. wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora tj.: ustalenia, dochodzenia i obrony roszczeń.
  • Dane Pana/Pani będą przechowywane przez czas trwania procesu rekrutacji, a następnie przez okres, po którym przedawnią się roszczenia wynikające z postępowania rekrutacyjnego. Administrator może też przechowywać dane osobowe dłużej wyłącznie z uzasadnionych powodów, jeżeli prawo zezwala na takie przechowywanie.
  • Podanie danych w kwestionariuszach i formularzach wypełnianych przy składaniu wniosku o pracę jest dobrowolne, ale wymagane dla celów związanych z nawiązaniem zatrudnienia. Podanie dodatkowych danych jest opcjonalne i nie ma wpływu na zawarcie i przebieg umowy o pracę.
  • Wyrażoną zgodę może Pan/Pani w każdej chwili wycofać, nie będzie to jednak wpływać na zgodność z prawem wykorzystania danych przed cofnięciem takiej zgody.
  • Pana/Pani dane osobowe będą udostępniane:
    1. podmiotom obsługującym systemy teleinformatyczne Administratora lub udostępniające narzędzia teleinformatyczne;
    2. podmiotom świadczącym usługi rekrutacyjne i prowadzące portale rekrutacyjne;
    3. podmiotom świadczącym usługi doradcze, konsultacyjne, pomoc prawną;
    4. podmiotom prowadzącym działalność pocztową lub kurierską.
  • Przysługują Panu/Pani prawa dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz przeniesienia danych. Z tych praw może Pan/Pani skorzystać składając wniosek w siedzibie Profi Sp. z o.o. Zakres każdego z tych praw oraz sytuacje, w których można z nich skorzystać, wynikają z przepisów prawa.
  • Ma Pan/Pani prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie uznania, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy prawa.