Dołącz
do nas!

Zaczynaliśmy od sześciu wspólników, niewielkiego zespołu i ambicji, żeby produkować pyszne, dostępne dla wszystkich produkty. Dziś jest nas już ponad 300 osób. Pracuj razem z nami!

Większość naszego zespołu pracuje w firmie ponad 10 lat

Pracuj z Nami

Szukamy ludzi, którym się chce, którzy dostrzegają wokół siebie możliwości. Takich, którzy zakasują rękawy i razem, w zespole, wspólnymi siłami i z dobrą energią chcą wraz z nami tworzyć produkty, które tak lubią Polacy. Wierzymy, że dobrą atmosferę pracy i zaufanie buduje się każdego dnia, że zachowanie równowagi między życiem zawodowym i osobistym jest równie ważne, jak możliwość pracy w profesjonalnym środowisku i sympatycznej atmosferze.

Pomagamy sobie nawzajem, jak w wielkiej rodzinie.

Aktualne oferty pracy
Zespołu pracuje w PROFI od 10 lat
65%

300 Pracowników
300

Pracowników

51% stanowisk kierowczniych jest obsadzonych przez kobiety
51%

Stanowisk kierowniczych jest obsadzone przez kobiety

Co z nami
zyskasz?

Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Ubezpieczenie na życie
Elastyczny czas pracy
Zniżki na firmowe produkty i usługi
Spotkania integracyjne
Brak dress code’u
Parking dla pracowników
Dodatkowe świadczenia socjalne
Bony towarowe
Dofinansowanie biletów do kina, teatru
Pikniki rodzinne
Dofinansowanie wakacji dzieci
Paczki świąteczne
Program rekomendacji pracowników
Profi to my!

Zbyszek

Pracownik działu projektowania i rozwoju technologii.
- W Profi od 25 lat

Martyna

Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością
- W Profi od 16 lat

Przemek

Koordynator Magazynów
- W Profi od 9 lat

Przemek

Kierownik Działu Zakupów
- W Profi od 27 lat

Klaudia

Specjalista ds. Analiz i Wsparcia Sprzedaży
- W Profi od 6 lat

Aktualne
oferty pracy

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się razem z nami!
Wyślij CV na adres: rekrutacja@profi.pl

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: województwo łódzkie

Elektromechanik

Miejsce pracy: Grabów nad Prosną

PROFI S.A. to lider rynkowy w produkcji pasztetów. Od ponad 30 lat Klienci znają i doceniają smak naszych pasztetów oraz gotowych zup. Jesteśmy zespołem, w którym każdy ma do wypełnienia ważną rolę. Pomagamy sobie nawzajem, jak w wielkiej rodzinie. Dołącz do nas, jeśli szukasz pracy, w której dobrze się poczujesz.

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie maszyn do produkcji: składanie, przezbrajanie
  • Remonty maszyn oraz modernizacja
  • Bieżące naprawy mechaniczne oraz elektryczne maszyn
  • Realizacja planu przeglądów i konserwacji
  • Zgłaszanie zauważonych awarii oraz usterek
  • Kalibracja oraz kontrola sprzętu kontrolno-pomiarowego
  • Zgłaszanie zapotrzebowania części zamiennych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne/zawodowe (elektryk, elektromechanik, automatyk)
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia na stanowisku elektryka w dziale utrzymania ruchu
  • Znajomość schematów elektrycznych i pneumatycznych
  • Wiedza z zakresu systemów sterowania (automatyki), pneumatyki i mechaniki maszyn produkcyjnych.
  • Świadectwo kwalifikacyjne typu E uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji – sieci, urządzenia i instalacje o napięciu 1kV będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w renomowanej firmie będącej liderem branży FMCG
  • możliwość zdobycia doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w firmie, która jest liderem w swojej branży
  • benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, bogaty pakiet z ZFŚS)

Dołącz do nas!

Wyślij CV: rekrutacja@profi.pl

Zadzwoń: 62 73 21 137 lub 728 885 823

Główne obowiązki:

  • profesjonalna obsługa Klienta
  • aktywna sprzedaż oferowanych produktów na podległym terenie oraz dbanie o ich odpowiednią ekspozycję
  • realizacja zakładanych planów sprzedaży
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz długotrwałych relacji z Klientami

Aplikuj, jeżeli:

  • jesteś dyspozycyjny/a
  • posiadasz doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego na rynku spożywczym
  • potrafisz nawiązywać i budować relacje
  • jesteś osobą godną zaufania
  • posiadasz prawo jazdy kat. B
  • lubisz kontakt z ludźmi i pracę pełną wyzwań
  • preferowane miejsce zamieszkania kandydata: Łódź i okolice

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uzależnione od osiąganych wyników
  • możliwość rozwoju
  • samochód służbowy, telefon

Rozumiem